تبلیغات

کد دعای فرج برای وبلاگ

سبز فقط سبز علی ، رهبر فقط سیدعلی - فتنه بزرگ زمینه سازی خروج سفیانی (1) سخنرانی پادشاه اردن ملک عبدالله دوم
بیعت با رهبر انقلاب::بیعت با امام زمان(عج)

فتنه بزرگ زمینه سازی خروج سفیانی (1) سخنرانی پادشاه اردن ملک عبدالله دوم

جمعه 11 تیر 1389 09:39 ق.ظ

نویسنده : Zohor313
ارسال شده در: امام زمان(عج) ،

مطلبی که در این پست به نظر شما خواهد رسید سخنرانی پادشاه اردن ملک عبدالله دوم در اختتامیه اجلاس سران عرب درباره مساله قدس است. و در این جلسه در حال شدید شدن لهجه و تظاهر به یک رهبر دلسوز و منجی است


برخی اظهارات وی بدین قرار است :

از دست رفتن وقت و لزوم اقدام فوری در برابر اسرائیل و مخالفت با هر گونه دخالت غیر عربی (ترکی - ایرانی - سایر مسلمانان جهان) در امور قدس و تاکید بر نقش تاریخی خاندان وی در حمایت از قدس و ادامه مبارزه تا ازاد سازی قدس و حمایت از عراق و لبنان و یمن و سعودی برای مقابله با تروریسم و ...

 

متن کامل در ادامه مطلب...

در خصوص فراز هایی از سخنرانی وی توضیحاتی نیز ذیل هر بخش داده شده است که مطالعه آن توصیه می گردد.


متن کامل به شرح زیر تقدیم می گردد:

متن سخنرانی عبدالله دوم پادشاه اردن که در اختتامیه اجلاس سران کشورهای عربی در سرت لیبی توزیع شد:


بسم الله الرحمن الرحیم

والصلاة والسلام على سیدنا محمد النبی العربی الأمین

سلام و درود بر سید ما محمد پیامبر عربی امین   

(دقت: پیامبر عرب و نه مسلمین جهان، و سلامی بر آل محمد نفرستاده. این نوع صلوات در کشورهای عربی زیاد به چشم می خورد و حتی بر سر در منازل این عبارت دیده می شود "اللهم صل علی سیدنا محمد"  که نشان از کینه آل محمد و اهل بیت اطهار دارند در حالیکه خود را از آل البیت می دانند)


جناب برادر رئیس معمر قذافی ، رهبر انقلاب "فاتح عظیم"

برادران سران عرب ، جناب اقای دبیر کل اتحادیه کشورهای عربی

السلام علیكم ورحمة الله و بركاته و بعد:


این نشست در حالی برگزار می شود که امت عربی ما با چالش های متعدد و سرنوشت سازی مواجه است که بر ما واجب می سازد تا برای رسیدن به استراتژِی یکپارچه عربی فعالیت کنیم که به ما امکان مواجهه با این چالش ها را برای (در خدمت) مصالح امت مان بدهد. و ما را در تقویت امکانات مان برای تاثیر بر روی اتفاقاتی که موثر بر قضایای مختلف مربوط به امت عربی است کمک نماید. و بر این اساس بر کار و تلاش جدی برای تقویت و توسعه سازمانهای مشترک  کار عربی و در مقدمه آن اتحادیه کشورهای عربی تاکید داریم. چالشهایی روبروی امت و داده های موجود در عرصه بین المللی، ما را بر آن می دارد تا در تقویت و فعال سازی نقش این اتحادیه تلاش کنیم تا طلیعه ای (نمونه ای) برای سایر سازمانهای منطقه ای عربی دیگر باشد.


و بر این اساس ما از همه تلاشهایی که برای بهتر شدن فضای عربی و تحقق وحدت عربی و عبور از همه اختلافاتی که موجب دخالت بیگانگان در امور ما می گردد حمایت می کنیم. و این نه فقط برای یاری قضایای عادلانه ما و همانا برای تحقق آرمانهای سیطره و نفوذ (بر سرزمینهای عربی) است.


 

در مقاله (سفیانی؛ جنبشی شیطانی برای نابودی تشیع) توضیح دادیم که خروج سفیانی تحت لوای حمایت از امت عربی و اهل تسنن صورت می گیرد، تمامی این تلاش ها پوششی است برای اعمالی شیطانی تا بدین وسیله عده زیادی را با خود همراه و به اعمال خود در اذهان عمومی منطقه مشروعیت و مقبولیت بخشد. بنابراین آگاهی از مقدماتی که زمینه خروج وی را فراهم می سازد برای جوان شیعه بسیار ضروری است. در سطور بعدی در این باره بیشتر سخن خواهیم گفت.


ادامه سخنرانی ...

و در اینجا لازم است تشکر و تقدیر نمایم از تلاشهای کشور عربستان سعودی، برای تحقق وحدت و تضامن کامل اعراب و تلاشهایی که کشور مصر عربی برای ایجاد آشتی فلسطینیان و وحدت کلمه و موقف فلسطینیان در تحت حمایت قانون فلسطین انجام داده اند.


جناب آقای رئیس و برادران، روسای عرب!


همانا طرح پیشنهاد صلح عربی که در نشست بیروت در سال 2002 مطرح شد و تمسک به آن در همه نشستهای بعدی، نشان دهنده عزم و اعتقاد راسخ همه کشورهای عربی به تحقق صلح عادلانه و شامل بر اساس راه حل تشکیل دو دولت که تضمین کننده برپایی دولت مستقل و قابل حیات فلسطین در کرانه غربی و نوار غزه به پایتختی قدس شرقی و در عرصه منطقه ای تضمین کننده بازگرداندن حقوق و اراضی عربی اشغال شده بطور کامل است می باشد. استمرار تمسک عربی به این طرح موجب اجماع بین المللی بی سابقه شد (و جامعه بین امللی پذیرفت که) راه حل دو دولت تنها راه ممکن برای قضیه فلسطین است و ایجاد صلح شامل و عادل در منطقه خاورمیانه مصلحت حیاتی نه فقط برای اعراب و فلسطین و اسرائیل بلکه برای همه جهان است.


و بنا بر این، بر جامعه بین المللی واجب است تا با قبول مسئولیتهای خود بر اسرائیل برای برداشتن موانع و مشکلاتی که بر سر راه این مسیر صلح امیز قرار دارد فشار آورده، تا اعمال غیر شرعی و غیر قانونی خود را که شامل شهرک سازی در سرزمینهای اشغالی و به شکل خاص قدس شرقی و عدم احترام به قوانین بین المللی و انسانی از جمله تخریب منازل فلسطینی ها و تلاش برای کوچ دادن انها، و تغییر توازن سکانی و ماهیت عربی قدس شرقی است متوقف سازد.


در اینجا هشدار می دهیم در خصوص از بین رفتن آخرین فرصت!! برای ایجاد حل عادلانه قضیه فلسطین و نزاع عربی اسرائیلی. و از جامعه بین المللی و ایالات متحده به شکل خاص می خواهیم تا به تلاشهای خود برای یافتن حل عادلانه برای این قضیه محوری ادامه دهد تا منطقه و ملت های آن در موجی جدید از خشونت و درگیری که تهدید کننده امنیت و صلح جهانی است غرق نشود. و اسرائیل باید بداند که هرگز به امنیت دست نخواهد یافت مادام که فلسطینیان به حق خود در امنیت و آزادی و حکومت دست نیابند و لذا اسرائیل باید بین بقاء در قلعه ای منزوی از جهان و یا زندگی با آرامش و صلح در بین همسایگان خود یکی را انتخاب کند.


جناب رئیس!

برادران سران عرب!


همانا قدس شرقی اشغالی هر روز در معرض اقدامات اسرائیلی برای تغییر توازن سکانی شهر و یهودی سازی آن و از بین بردن هویت عربی و تهدید مقدسات اسلامی و مسیحی قرار دارد. و ما این اقدامات اسرائیلی را محکوم و آن را مردود می دانیم. و با تمام توان خود برای ادامه نقش تاریخی مان در محافظت از  هویت عربی قدس و حمایت از آن و مقدسات آن تلاش می کنیم تا آن را از آتش اشغال نجات دهیم و در اینجا لازم است تاکید کنیم بر ضرورت افزایش تلاشهایمان همراه با جامعه بین المللی برای رفع حصار ظالمانه اسرائیل از برادران صبورمان در نوار غزه که در حال زندگی در شرایط مصیبت باری هستند که نمی توان در مقابل ان سکوت کرد.


 

به صحبتهای وی در جلسه اختتامیه اجلس سران عرب دقت کنید. در حال شدید شدن لهجه و تظاهر به یک رهبر دلسوز و منجی است.


در ادامه فعالیت های ریاکارانه سفیانی، داعیه دفاع از قدس و حل مساله فلسطین مطرح می شود. داعیه آزادسازی قدس احتمالا یکی از  عمده ترین ادعاهای وی خواهد بود. تحرکات همین شخص مورد نظر و مشکوک را زیر نظر بگیرید.


از دست رفتن وقت و لزوم اقدام فوری در برابر اسرائیل و مخالفت با هر گونه دخالت غیر عربی (ترکی - ایرانی - سایر مسلمانان جهان) در امور قدس و تاکید بر نقش تاریخی خاندان وی در حمایت از قدس و ادامه مبارزه تا ازاد سازی قدس!


دفاع او از مسجد الاقصی و هشدار به رژیم صهیونیستی و اهانتهای واضح و اشکار وی به این رژیم که هیچ عکس العملی هم از سوی ان رژیم در مقابل آن صورت نمی گیرد. ایا مهره بعدی بعدی فراماسون جهانی مشخص نیست و نیاز به معرفی ندارد؟


به نظر می رسد فتنه ای در حال شکل گیری است که بد نیست با توجه به اوضاع منطقه بیشتر به آن پرداخته شود. متاسفانه در زمانی که ما به فکر خود هستیم دشمنان در حال انتشار روایاتی سخیف هستند که به شدت فتنه انگیز است و موجب می شود بسیاری از راه حق باز بمانند.


ما آن قدر دیر و ضعیف عمل می کنیم که وقتی مسجد خراب شد و این شخص قیام کرد خیلی راحت مسلمانان را دور خود جمع می کند و با احساسات آن ها بازی کرده و نقشه حاکمیت بر همه مناطق اسلامی را پیاده خواهد کرد .


اظهارات ریاکارانه وی در حالی صورت می گیرد که در عین حال که با اسرائیل معاهده امضا کرده است و مصر دست به احداث دیوار فولادین در مرز خود را فلسطین اشغالی زده است، اظهاراتی دقیقا متناقض با عملکرد این رژیم ها ایراد می کند.


 

ادامه سخنرانی ...

جناب آقای رئیس!

برادران سران عرب!


بر ما واجب است تا با قاطعیت تمام در مقابل هر گونه تدخل خارجی در امور کشورهای عربی و تلاشهایی که برای از بین بردن امنیت و ثبات آن می شود بایستیم. و بر همین اساس، ما از کشور برادر جمهوری یمن در همه اقداماتی که برای منع تداخل خارجی در امور داخلی خود انجام داده حمایت می کنیم و از تلاشهای آن در مبارزه با تروریسم و منع نفوذ تشکیلات القاعده و غیر آن از گروههای تروریستی  در کشور برادر یمن و تهدید امنیت و ثبات در آن و در کشورهای همسایه و جهان حمایت می کنیم.


همچنین حمایت و تایید خود را از همه اقداماتی که کشور برادر عربستان سعودی برای دفاع از امنیت و ثبات خود و مبارزه با تروریسم انجام داده اعلام میداریم و پشتیبانی خود را از کشورهای برادر در خلیج عربی (فارس) در مقابله با هر کسی که تلاش برای از بین بردن امنیت و ثبات آن و دخالت در امور داخلی آنها دارد و خلاف بر سر سیادت ( حاکمیت)  بر هر وجب از اراضی آنها اعلام می داریم.


و همچنین تاکید می کنیم بر ایستادگی در کنار کشور برادر لبنان در مقابله با تهدیدات اسرائیل و در کنار حکومت و شعب لبنان علیه هر کسی ( جهتی) که تلاش می کند بافت داخلی لبنان را بر هم بزند و یا ثبات و صلح و آرامش داخلی آن را تهدید نماید. همچنین بر حمایت خود از سودان برادر تاکید می کنیم و مخالفت خود را با هر گونه تهدید و امنیت و ثبات آن اعلاممی داریم. اما کشور برادر عراق، همانا ما بر حمایت و ایستادگی در کنار آن تاکید می کنیم و مسیر وفاق (آشتی) ملی را که موجب جمع شدن همه طیف های سیاسی و دینی و قومی تحت سقف هویت جامعه عراقی واحد برای دستیابی به امنیت و ثبات پایدار و حفاظت از وحدت و استقلال عراق است را پشتیبانی می نماییم .


و در اینجا تاکید می کنم که هر آنچه تا کنون برای عراق انجام داده ایم زیر سطح مطلوب بوده و عراق نیازمند حمایت و تایید معنوی بیشتر است و نیازمند مساعدت واقعی و حقیقی در عرصه میدانی است و در خاتمه از برادر معمر قذافی برای سهمی که در موفقیت این نشست داشت تشکر می کنم و نیز از جناب شیخ حمد بن خلیفه ال ثانی برای تلاشهای خیر خواهانه اش در ریاست نشستهای سران عرب تشکر می کنم .


و السلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

 ***


در نهایت ادعای حمایت از عراق و لبنان و یمن و سعودی برای مقابله با تروریسم و  ... نتیجه این می شود که او شیعیان را تروریست دانسته و مقابله یمن با گروه کوچک شیعیان الحوثی را مبارزه با تروریستم دانسته از فاصله ای دور اقدام به ارسال نیروهای کمکی و کماندوهای ویژه می نماید. گریزی هم به مساله جزایر سه گانه ایرانی و تاکید بر هویت عربی آن ها می زندتا بدین وسیله کینه خود نسبت به ایران و شیعیان ایران را نیز نشان دهد. ادعای حمایت از عراق و لزوم تشکیل دولت وحدت ملی در حالی صورت می گیرد که رد پای دولت اردن در مخدوش شدن سبد آرای انتخابات عراق و در نهایت پیشی گرفتن ایاد علاوی بر رقبای دیگر دیده می شود.


پر رنگ شدن نقش فردی با چنین حجم کوچک و ارزوهای بزرگ و بسیار مشکوک ... و تهدید ها و خط و نشان کشیدن های وی برای اسرائیل و تحرکات وسیعی که در همه کشورهای دنیا از شرق تا غرب انجام میدهد و بهبود روابطش با سوریه و ترکیه و و سعی در جذب عراق با روی کارآوردن  علاوی... همه به یک حدس و فرض منتهی میشود و آن این است که 11 سپتامبر دیگری در راه است. این بار مسجدالاقصی با زلزله یا هر تکان دیگر و یا توسط یک گروه مجرم صهیونیست  ...ویران خواهد شد و سپس اعلان جنگ وی علیه اسرائیل و یک پیروزی ظاهری و یا عقب نشینی تاکتیکی از دشمن صورت خواهد گرفت تا این شخص کرانه شرقی را هم تصرف کند و بر دو طرف حکومت کند و کم کم حرکتش را شروع کند، سازمان ملل نیز مساعدت خواهد کرد. آن روز اوباما حتی کلینتون و براون و میلیبند هم دافع قدس خواهند شد ... نکته جالب این است که چند وقت بعد حمله به ایران هم در دستور کار هست و بدست گرفتن حکم حجاز ... و در نهایت یک فرد بی هویت و دائم الخمر می شود پدر "المهدی محمد بن عبدالله !" و سناریویی که تا 70 سال بعد تسلط فراماسونری را بر این منطقه تضمین می کند اجرا خواهد شد. همانطور که معاویه فرزند شرابخوارش را بر مسلمانان حاکم کرد و هنوز بعد از 1400 سال این مصیبت ها  بر ما تحمیل شده است. ریشه انحراف از همان ابتدای اجتماع سقیفه بود. این فتنه بزرگترین فتنه تاریخ اسلام خواهد بود. و بسیاری کشته خواهند شد و چه مظلوم خواهد بود قائد اعظم و سید بزرگوار ما امام خامنه ای اگر بخواهد جلوی جوانان ایرانی را بگیرد که به ارتش آزادی قدس با رهبری این شخص فاسد نپیوندند! چه تهمت ها از کشورهای اسلامی و مسلمانان خواهیم خورد برای همین موضوع. دیدید که ایران فقط شعار دفاع از قدس می داد ... دیدید که عاقبت چه کسی قدس را آزاد کرد؟ اسلام معتدل مقتدر و یک مرد از نسل هاشمی !


خروج سفیانی فتنه است از همون نوع که در هشت ماه اخیر در ایران اتفاق افتاد اما بسیار شدیدتر. بی دلیل نیست وی در مدت کوتاهی بر 5 کشور تسلط می یابد و به عراق و سپس ایران لشگر کشی می کند . اینان سالهاست که برای این روز نقشه کشیده اند.


در برخی سایتهای عربی، سخن از نقش جهانی این شخص برای تسلط بر همه سرزمینهای اسلامی و از جمله ایران و حجاز تا شرق دور و افغانستان تا دولت های مغربی یعنی مراکش و الجزائر است. احادیث زیادی هم برای آن تولید شده و در حال جا افتادن است. شجره نامه ای که در مدارس به نسل جدید تدریس می شود و با این تفکر رشد می کنند که وی از خاندان نبوت است و با نقشه ای دیگر مشابه 11 سپتامبر و فرو ریخت مسجد و یک حرکت ناگهانی و یک ندای جهانی برای ساخت مجدد مسجد الاقصی پس از تخریب آن... و تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل ...


یهود هرگز نمی تواند با اعمال کثیفی که مرتکب شده بر مسلمانان حکومت مستقیم داشته باشد و امریکا بی ابروتر از ان است که جایگاهی برای دفاع از مسلمانان داشته باشد و سخن از تقسیم نقش های این سناریو و اینکه چه کسی منجی بشود که نزدیکتر به فراماسونری باشد ... و حرکتی بسیار خزنده و فتنه انگیز با بودجه هایی مخفی برای تسلیح و آموزش نیرو و از همه مهمتر تغییر عقیده جنگی نسلی که در حال آموزش هستند ... آرزو داشتیم همان موقع که سخن ازهلال شیعی بود این مقولات باز می شد. نه اکنون که در دو قدمی تخریب مسجد هستیم و اسرائیل عمدا و برای پرده بعدی در حال بازی زرگری است. شاید ما ایرانیان تنها کسانی باشیم که در این فتنه سالم بمانیم آن هم نه همه ما ... بسیاری فریب خواهند خورد و راه خطا خواهند رفت. خدا همه ما را از فتنه ها و بلاهای اخر الزمان مصون بدارد.


مبع مطلب این پست: http://www.apocalypse.ir/post-225.aspx
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 16 تیر 1389 11:20 ق.ظ